Omegla chat

Omegla chat

Yanlız omegle’nin ilk amacı yazışma ile insanların birbirleri ile chat yapmaktı. Fakat omegle chatroulette‘in bu denli popüler olduğunu gördükten sonra var olan kullanıcı kitlesinin azalması sebebiyle ufak bir eklenti ile video chat özelliğini aktif etmiştir.Lakin omeglede yaşı küçük insanların barındığı ayrıca site içerisinde kamera açıldığında çocukların bile çıkma ihtimalinin olduğun yerdir.Ayrıca kamera ve vip üyelikle vs. insanların zihniyetini karıştırarak para tuzağına sürüklemektedir..Bu duruma gelin sizde dur Diyin neden siz ücretsiz sohbet ve chat yapmak istemeyesiniz ki..

Omegle chat dünyasında sakınılması gerekenler şunlardır;

1-Omegle chat dünyasında yer alacağınız süreyi iyi belirleyin. Omegle çok tatlı bir dünyadır. Bu dünyadan ayrılmak istemeyebilirsiniz. Sizde alışkanlık oluşturabilir. Omegle bağımlısı olmamanızı tavsiye ederim.
2-Omegle chat dünyasında kesinlikle konuşma yapmadığınız birisinin kamerasını açık tutmayın. Otomatik kamera açma sisteminde hoşunuza gitmeyen manzaralar ile karşılaşabilirsiniz. Omegle chat dünyasına cinsel yönden tatmin etmek için giren insanların çirkin yüzleri ile karşılaşabilirsiniz.
3-Omegle chat dünyasında konuştuğunuz birisine kendinizi zora sokacak bilgiler vermeyin. Birçok insan kredi kartı dolandırıcılığına kurban olmuştur. Kişinin niyetini bilmediğiniz için iletişim adresinizi vermeyin.
4-Omegle chat dünyasında duygularınıza hâkim olmanız gerekir. Flipinde birisi ile konuşup bu kişiye gönül bağlarsanız imkânsız bir aşk acısı çekersiniz. Sizden çok uzakta olan bu kişi ile konuşmanız görüşmeniz mümkün olmayacaktır. Uzakta ulaşılmayacak bir sevgiliye âşık olmak kişiyi günden güne yıpratır.
İyi niyetli insanlar dünyayı yaşanabilir bir hale getirirken, kötü niyetli insanlar dünyayı çekilmez kılmaktadır.
Ayrıca normal kamerasız sohbet sitelerinin faydası ile biz turk sohbet sitesi olan trzurna.com Ailesi olarak sizlere verebileceğimiz imkanlar ;
Türkiye üzerinde kurulan bir çok chat sitesi mevcuttur. Bizlerde TRZurna ailesi olarak bir chat sitesiyiz. Chat sitelerinde bu tarz yazılarla karışılaşmak normal zordur ama bizler sizlere oda tanıtımı yapmak için sürekli olarak bu chat makaleleriyle karşınızda sizlere chat nasıl yapılır chat hakkında bilgileri vererek sizleri doğru yönlendirmeyi yapmayı hedeflemektedir.
Sohbet etmenin keyfini yaşayacağınız sitemizde yeni yüzümüzle daha güzel günler göreceğiz.Sohbet odalarımızdan daha fazla bilgiler edinebilmek için bizi takip etmenizde yarar vardır. Bir sohbet sitesi olarak değil, gelişmeye açık bilgiler ile sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışacak sitemizi çok seveceksiniz.
Sanal âleme Adını altın harflerle yazdıran Türkiye sohbet sunucusu TRZURNA.COM Adresimiz Siz değerli misafirlerine ve de ailesine kaliteli hizmet vermekten asla ödün vermedi.. Sohbete Giris Yapmak için Daha Ne Bekliyorsun Hemen Ana sayfamızdaki sohbet giriş ve mobil giriş butonlarımızı kullanarak giriş yapabilir ve anında sohbete bağlayabilirsiniz..

TRZURNA.COM

Omegla chat


Omegla chat” için 5 yorum

 • Şubat 14, 2017 tarihinde, saat 7:44 am
  Permalink

  omegla sohbet odalarımızda chat yapmak için hemen sende üyesiz girişimizden faydalan.
  bedava omegla sohbet trzurna.com da yapılır.

  Yanıtla
 • Şubat 28, 2017 tarihinde, saat 9:09 am
  Permalink

  burası süpermiş. alem burda sohbet ediyor galiba.
  şifresiz sohbet ediliyor.

  Yanıtla
 • Mart 30, 2017 tarihinde, saat 10:55 pm
  Permalink

  omegla chat artık günümüzde binlerce kullanıcısi var ve en güzelinide sizler icin kurduk mobil uyumlu omegla sohbet istanbuldan o kadar cok fazla giriş oluyor ki arkadaşlarin sohbetlerine yetişemiyorum bile bazen ama gerçekte binlerce insani orda görmek çok güzel sizleride beklerim arkadaşlar

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet