mobilchat ve sohbetin önemi

SOHBET ETMENİN ÖNEMİ İnsanların birbirleriyle yazılı, sözlü olarak yüzyıllardır iletişim kurmaları için gerekli olan en büyük…

mobilchat ve sohbetin önemi

İnsanların birbirleriyle yazılı, sözlü olarak yüzyıllardır iletişim kurmaları için gerekli olan en büyük etken sohbet etmektir.

Eski dönemin insanları özellikler gençler, sohbet etmek sayesinde yaşlı insanlardan aldığı bilgilerle hayatlarını sürdürürlerdi ve bu bilgileri ileride genç nesillere aktararak yıllar boyunca süregelicek laf alışverişi yapılmasına yol açardı.

Sohbet etmek sayesinde arkadaşlıklar edinirdi ve eş bulunurdu.

Günümüzde teknoloji çok fazla gelişmiştir ve insanların yüzyüze sohbetleri çok azalmıştır.

Keyifli sohbetlerin yerini telefonlar, bilgisayarlar, elektronik aletler aldı. Peki bu sadece zararlı mı oldu?

Sorulması gereken belki de en önemli sorulardan biri bu.

İlk zamanlarda insanlar internetin ve sosyal medyanın abartılmasıyla sohbet etmenin doyulmaz keyfinden çok fazla uzaklaşmışlardır ve internet adeta sohbet düşmanı, muhabbetin arasına giren şeytan olarak lanse edildi.

Fakat insanlar her kötü şeyden iyi bi şey çıkarabildiği gibi interneti de sohbet ve muhabbetin devam edebilmesi için bi araç olarak kullandı? Nasıl mı? Tabi ki chat odaları siteleri sayesinde!

İnsanların o doyumsuz muhabbetlere ulaşabildiği yeni yerler bedava chat odaları ve sohbet siteleri oldu. Herkes kendi denginde kendi seçimiyle bir ya da birden fazla arkadaş edindi, günü geldi derdini paylaştı günü geldi mutluluğunu paylaştı.

Aynı zamanda her ne kadar “ahh nerde o eski günler” desek de yıllar önce internet kafe önünde saatlerce bekleyişlerimiz, arkadaşımızdan, dostumuzdan, askerdeyken sevgilimizdem haber almak için aylarca bekleyişlerimizden ziyade internet sayesinde en azından hızlı iletişim keşfedildi ve insanlar daha seri şekilde iletişim kurabilir hale geldi. Chat sitelerinin muhabbetler ve dostlukların buradaki katkılarını unutmamak gerekir.

İnternet güzel kullanıldığı takdirde şüphesiz şahane bir araç. Amacımız güzel muhabbet sohbetlerle interneti iyi kullanmak insanların beynini parazite çeviren asosyal dünyasından uzak tutmak olmalıdır her daim.
Evet belki internetin insanları asosyal yaptığı söylenebilir. Fakat sohbetsiz muhabbetsiz bi internet mi yoksa herkesin kendi kafasına göre takıldığı, örfün adetin koptuğu bi sosyal medya mı daha yararlı olur?

Tabi ki insanların kaynaştığı, sohbet ettiği bi internet daha önemli olmalıdır.

işte bizde sizlere mobilsohbet uyumlu sohbet chat odalarımızda mobilchat ve sohbetin önemini bildigimiz için tabletlerinizden cep telefonlarınıdan mobil olarka baglanabileceginiz sohbet ortamını kurduk.

bizlerle sohbete başlamak için mobile sistemden sohbete bağlanabilirsiniz.

Bedava sohbetleri Www.trzurna.com adresinde bulabilirsiniz.

Www.trzurna.com

mobil sohbet devi

mobilchat ve sohbetin önemi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet