Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

Her yıl 8 mart dünya kadınlar günü olarak kutlanmaktadır. 8 Mart’da kimisi annesinin kimisi eşinin kimisi sevgilisinin yada kardeşinin kadınlar günü kutlar. Benim düşüncem kadınlar sadece yılda bir defa hatırlanacak kadar değersiz değildir. Ben etrafımda olan kadınların özel olduklarını her dakika onlara hissettirmek düşüncesine sahibim ve bu doğrultuda hareket ediyorum.

Unutulmamalıdır ki ”Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diye bir hadisi’miz de vardır. Ve her kadın bir anne adayıdır böylesine özel insanları yılda bir gün hatırlamak onlara yapılan bir ayıptır bence.

Yanisi kadınlar güldür, sudur, candır, hayattır… Onlarla zaman zaman sıkıntılar olur belki ama onlarsız hiç olmaz.Onların olmadığını hiç düşündünüz mü?

Düşüncesi bile o kadar kötü ki.Uzun uzun anlatmak istedim ama kadınların hayatımızda ki yerini ve önemini sözlerle anlatmak çok zor. Buna kelimeler ve zaman yetmez.

Bu yüzden değerli olan her şeyi yılda bir gün hatırlamak yerine her an değerli olduklarını onlara hissettirmek lazım.

”Ey kahraman ve şanlı Türk kadını; Sen yerde sürünmeye değil, Omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın…”

Mustafa Kemal Atatürk

 

Www.TRZURNA.COM

Türk sohbet odaları

mobil sohbet


Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları” için bir yorum

  • Mart 15, 2017 tarihinde, saat 11:33 am
    Permalink

    (GİZLİLİK GÜVEN CİDDİYET ÖNEMLİ SİZ ARAMADIĞINIZ SÜRECE ARAMAM RAHATSIZ ETMEM ASLA )MERHABA BEN MARAZ SOYDAN BENİM İÇİN ÇİRKİN BAYAN YOKTUR İLGSİZ MUTSUZ BAYAN VARDIR .)( İLGİ VE MUTLUĞU HAKEDİYORUM DİYEN BAYANLAR ( NOT: BEN KENDİMİ KADINLARA ADAMIŞIM SANALCI ABAZA TEL DE İLİŞKİ YAŞAMAK İSTEYEN KADINLAR UZAK DURSUN DÜRÜST BAYANLARI SEVERİM ADECE CİDDİ BAYANLAR ( MERHABA TÜM BAYANLAR BEN MARAZ SOYDAN YAŞIM 34 GİZLİK BENİM İÇİN ŞART YAŞADIĞIM İLİŞKİLERİM 1 SATLİK 1 GÜNLÜK 5 GÜNLÜK BİR AY 1 YIL VE ÖMÜR BOYU BEN VARIMDİYEN ( 25 ) İLE (55) YAŞ ARASI BAYANLAR (İLGİSİZ EVİNİ UNUTAN EVE İÇKİLİ GELEN SİZE GÜZEL SÖZLER SÖYLEMEYEN KADINLIĞINIZI SİZE HİSETİRMEYEN KOCASINDAN İLGİ GÖRMEYEN BAYANLAR) HER TÜRLÜ İLGİYİSEVGİYİ MUTLULUĞU YAŞAMAK İÇİN MUTSUZ,EVDE YANLIZ KALAN KOCASI ŞEHİR VE YA YURT DIŞINDA OLAN EVLİ VE AÇIK TÜRBANLI HANIMLAR SİZ NE İSTERSENİZ ÖYLE OLACAK EVLİLİĞİNİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENMİYECEK MÜSAİT OLDUĞUNUZ ZAMAN ARARSINIZ ARAMADIĞIN ZAMAN ARIYIP RAHATSIZ ETMEM HERŞEY GİZLİ KALACAK) (ERKEĞE HASRET DUL AÇIK) VE YA (TÜRBANLI HANIMLAR) CANI İSTEYİPTE HAMİLE OLDUĞUNUZ İÇİN YANINIZA YAKINLAŞMAYAN YANLIZ KALAN HAMİLE BAYANLAR ( GSM:0506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. ÖZELİN ÖZELİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) GSM0:*** *** ** ÖZEL NUMARAYA AÇIK GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN HANIMLAR (İSTEMEYEN BAYAN VARSA ARAMAYA BİLİR SAYGI DUYARIM.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet