Dul Erkek Arama Sebebini Arastıralım Dedik

Dul Erkek Arama Sebebini Arastıralım Dedik

Bekar ve genç erkeklerin yerine, olgun ve dul erkekler mi tercih ediliyor?


Neden Dul erkek

Başından evlilik geçtiği için daha sonra eş bulmakta zorlanan erkeklere yönelik önyargıların yerini sempati aldı. İngiltere merkezli çöpçatanlık sitessinden birinin yürüttüğü araştırmada, yarım milyonun üzerinde kadının olgun ve dul erkekleri, genç erkeklere tercih ettiği ortaya konuldu.

Araştırmaya katılan kadınlardan 48 bini mutlaka evlenip boşanmış erkeklerle birlikte olmak istiyor. Zira kadınlar, ilişki deneyimi fazla olan erkeklerle anlaşmanın daha kolay olduğunu ve onların kadınların neler istediğini daha iyi bildiğini düşünüyor.

Bu yeni akım erkeklere kısaca “Daha önce evlenmiş ve Çekici” anlamına gelen “Puma” (Previously Married and Attractive) deniyor. Puma erkekleri tercih sebebi, ilişki danışmanlığı hizmeti veren Relate kurumu uzmanlarına göre biyolojik sebepler ve yuva kurma özleminden ileri geliyor.

Çünkü, daha önce evlenmiş erkekler yuva kurmanın keyfine vardıkları için daha genç veya evlenmemiş erkeklere nazaran evlilik fikrine çok daha yatkın oluyor

Sizlerde Dul erkekler ile tanışmak istiyorsanız mobil sohbet ‘e uyumlu sohbet odalarımızda hemen yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik , şifre istemeden direk baglanabileceginiz sohbet sitemize hemen giriş yapın. Yeni Arkadaslıklara yelken açın.

WwW.TRZurna.Com

Turk Sohbet odalarında  ücretsiz Chat imkanı verir.

Dul Erkek Arama Sebebini Arastıralım Dedik

Etiketlerimiz : dul erkek, bekar erkek, evli erkek, olgun erkek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet