Zurna sohbet siteleri

TRZurna Sohbet odalarında sohbete  var mısınız Yok musunuz ?

Türkiyenin en iyi chat muhabbet sitelerinden  birisi olan tr zurna Sohbet odalarında sohbet etmek istermisiniz? Adı sohbet olunca tabiki herkesin söyleyecegi şey elbette sohbet etmek isteriz olacaktır, en azından o yapılan keyifli sohbeti izlemekte olabilir.

Neden sohbet etmek istemeyelimki, bir engelmi var insanız ve insanlar tabiki sosyolojik bir  varlık oldukları için sohbet yapma ihtiyacı hisseder.Bu bizim varolşumuzda yaratılan bir şey degil midir zaten.
Sohbet etmezse insanlar nasıl olurdu, hayatları nasıl olurdu? suskunlugun sessizliğin içinde bir yaşam hayal etmesi bile gercekten  ıstırap verici olurdu.İnsanlar varlıklarının olusumu sebebiyle sürekli olarak farklı insanlarla iletişim içinde olmak ister. sohbet muhabbet eder konusur onlarla  zaman geçirmek isterler. Bazı insanlar susarak zaman gecirebilir belki  ama öyle sessizce bekleyerek konusmadan sohbet etmeden, eglenceye dahil olmadan amaçsız ve gayesiz beklenebilirmi bu sorunun da cevabını vermek yerine  size  bırakıyoruz. Birileriyle paylaşımda olmak, insanlarla birşeyler paylaşmak bu paylaşımlar hisler duygular sözler, sevgi, aşk, dostluk, arkadaşlık gibi şeyleri yaşamak ve hissetmek ne kadar hoş olurdu.

Sohbet sitelerinde chat sohbet etmek için sebep aramaya gerek duymayan birileri az mı desek  bence  az degil  çok çokk demek daha uygun olacaktır.Coğu insan konuşmak istedikleri konular üzerinden sohbet etme imkanı bulabilir.Çogu insanda dinlemeyi tercih eder. ama sonucta bir iletişim agı vardır  ve  herkes o iletişime yani diyaloga  kapı aralamıstır. Daha öncede söylediğimiz gibi sohbet etmek bir ihtiyactır. tıpkı yemek yemek su içmek nefes alıp vermek gibidir sohbet etmek.Bunun içinde  sohbet etmekten insanlarla  diyaloga girmekten cekinmemeli, insanların arasına  karısıp keyifli zaman geçirebilmeyi bişmeliyiz. TRZURNA.Com işte sizlerin sohbet ihtiyaçlarını giderip günün stressinden yogunlugundan sizleri alarak  sizlere  hayata bir mola vermenizi saglayan en iyi sohbet odalarından birisidir.

Sohbet nedir? ne anlama geliyor ? sohbet kelimesinin kökeni nedir nerelerde kullanılır ?

sohbet konusunda açılması gereken her ne konu varsa bunların hepsini açmaya var mıyız?

Hadi SOHBET NEDIR  ile  başlayalım. Sizleri yormadan kısaca değinelim.

Makalemizi inceleyip okuduğunuzda,  sohbetin anlamının farkına varacaksınız ve sohbet kelimesinin kelime anlamının bile önemini göreceksiniz. Sohbet Adının bile büyük bir anlam ifade etmesi  chat olarak nitelendirilen ama aslında türkçe  karşılıgı sohbet veya muhabbet olan  olgunun aslında cok anlamlı ve önemli oldugunu hayatımızda bir yeri olması gerektiğinin, bir kanıtı olmayacak mıdır. Sizlerinde sohbet etmek istemeniz için yada sohbet ihtiyacınıza karşılık olması için bir kaç konuya  degenmek gerektigini bildigimizden dolayı  bir kaç sohbet konusu  hakkında  bilgi vermeyi gerekli görüyoruz.

Sohbet etmek için sebep olurmu?

konu başlığındaki yazıldıgı gibi sohbet etmek için Bir sebeb ihtiyac duyulmaz. Sohbet bir iletişim yoludur, tıpkı telefonla konusmak gibi, tıp ki insanalrın karsılıklı birbirini gördüklerinde hal  ederek başlayan muhabbetleri gibi, sohbet  bir ihtiyactır. insanlara özgü olan bir yaşam şeklidir. Sohbet insanların bir birleriyle iletişimidir. paylaşımıdır kendini tanıtmak ve tanımak için bir yoldur, karşılıklı anlayıştır aslında.


Birini tanımak için ne yapıyoruz? onunla konusmaya baslıyoruz bu konusma sadece selam, merhaba ( slm , mrb ) naberle ( nbr) kısıtlı kalmıyor. başlıyoruz anlatmaya dinlemeye, tanışmaya calısıyoruz. kendimizi karsımızdakine tanıtmaya calısıyoruz. Yada tanıdıgımız bir insanla basladık sohbet etmeye. sonunun nerde biteceginin bir önemi yoktur amacımız birseyler paylaşmaktır. Bir dost bir arkadas bir aile biriye olabilir bu kişi. yasadıklarımızı anlatıyoruz. hayallerimizi paylaşıyoruz. umutlarımızdan bahsediyoruz, tabiki karsımızdaki insanda bize hayallerinden umutlarından bahsediyor. Bu değilmidir sohbet? Yıkılan umutlardan yada yeni inşa edilen hayallerden bahsetmek, hayata dair beklentilerden söz etmek. Dünyaya bakışımızı dile getirmek için sohbet etmiyormuyuz.
Sohbet birilerine hikaye anlatmakmıdır, ona roman okumakmıdır? Sohbet Dilimizle ifade edeceğimiz karsılıklı konusustugumuz her bir cümledir aslında. Düşüncelerin gün yüzüne cıkması, hayallerin paylaşılması umutların sözlü olarak anlatılması. yaşadıgın bir anı bir gün bir anıyı karsindakine dinletmektir sohbet.Sadece sizin söylediklerinizden ibaret degildir tabiki sohbet. karsılıklı demiştikya hani, karsınızdakide tüm bunlardan bahsedecektir. Sohbetin belli başlı bir sebebi yoktur aslında. sohbet etmek için oldukca fazla neden vardır hayatmızda bence. hersey bir sohbet konusudur ve sohbet etmeye degerdir. iki arkadasın kahvelerini yudumlarken yapmış olduklarıda sohbet değilmidir. gülmeleri eglenmeleri sevinmeleri, ya o yüzlerindeki gülümseyiş herşeye değmezmi sizcede. değecektir elbette.

Birde tanımadıklarınız vardır, sizi tanımayan ve sizin tanımadıgınız yabancı diye adlandırdıklarımız. sizcede tanımaya deger değillermi. Tanımadığımız biriyle sohbet etmek. onu anlamak tanımaya calısmak, hayatını yasantısını öğrenmek sevdiği renkleri bilmek bence güzel olucaktır.Bu  insanların hayat içinde basından gecenler tıpkı bir roman gibi, yada televizyonda bir film izler gibi gelecektir bizlere. Onlarla sohbet ederek anlamak tanımak sohbetin güzelliğinin farkına varmak bu durumdan keyf almak mutlu hissetmek oldukca güzel olucaktır. Biz insanlar bir filmden bile etkilenen birileriyiz. film ve kurgu oldugunu bildiğimiz halde heycanla izleriz dinleriz değilmi.
olmamış gerceklikle alakası olmadıgını bildiğimiz halde bu filmi nasılda izliyoruz ve bu izlediğimizi hayatımıza bile yansıtabiliyoruz. Gercek bir hayat hikayesi. gercek bir yaşanılmış olay. canlı kanlı bir hayat dilimi. kesinlikle kurgu deil göz önünde duran bir gercek. Sırf bu gerceklik yüzünden bile sohbet etmeye insanları tanımaya anlamaya arkadas olmaya yada sadece dinlemek anlamak amaçlı sohbet etmeye deger bence.

Her insan farklı bir yasam, farklı bir hayattır aslında. kimi insanın yasamında kendi yasamımızıda bulabiliriz, aynı seyleride yaşamış olabiliriz. Sizlerinde sohbet, chat, muhabbet, sohpet, çet artık ne  derseniz diyin hayata dair insanlara dair bir cümle fazladan bir kelime bir anlam bir kafiye bir deyiş bir kültürü öğrenmeniz için insanlarla sohbet etmenizi öneririz.

Kısacası seviyeli sohbet arkadaşlarımız  sohbet etmek için bizlere herşey bir konu bir bahane bir sebebtir. Bol bol sohbet ederek farklılıkların farkına varabiliriz. Birşeyler paylaşabilir yeni insanlar tanıyabilir dünyayı ve insanları daha iyi tanıyabiliriz. Sizlerde  Bizlerden  biri olarak  http://www.trzurna.com  ücretsiz sohbet odalarına gelerek  sohbet sitelerimizden en iyi şekilde  faylanmaya başlayabilirsiniz.

 

Zurna sohbet siteleri” için 11 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet