Mobil sohbet siteleri

http://www.trzurna.com/sohbet

Mobil sohbet siteleri

chat odaları nedir?

Merhaba arkadaşlar Eskiden iletisim araclari o kadar sınırlıydı ki postahaneden  mektupla, kartlarla yapılan iletişimlerden şimdi whatsap, internet, sosyal medya aracları, sohbet siteleri vs gibi iletişim araclarına geçtik.
Sohbet, insanların birbirleriyle iletisim kurmak için kullandığı bir yontemdir. Bizler TRZURNA.COM sohbet Ailesi olarak daha güzel, sıcak aile ortamı kuruyoruz.Sizlere hakketiginiz degeri vererek hoş sohbetler sunuyoruz.
Gerek bilgisayarınızda gerekse mobil sohbet üzerinden görüşlerinizi yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde konu paylaasımlarının altına yorumlarınızı esirgemeyin.
Mobil sohbet sitemize mobil üzerinden giriş yapan arkadaşlarımıza sorular sordum ve cevapları sizlerle paylaşmak istedim.

Soru: Mobil sohbet nedir. AySima : Mobilden sohbet çok güzel, bir yere bağlı kalmadan arkadaşlarla sohbetin tadını çıkarıyorum. Bozuk klavye yada kamera derdi yok:) Nazar : Düşüşler yaşıyorum zaman zaman buna rağmen sohbetlerim kaçınılmaz oluyor. SeRCan : hacı bu mobil işi muhteşem olmuş. cok kolay baglanıyorum.Papatya : ayy  çok şekersin ya.. pc yi fazla kullanmıyorum ama telefonumdan mobile baglanıyorum. gayette güzel olmuş. Sindy :  yorum yok. denemek görmek lazım diyenlere. dene de gör. bagımlısı  olursunuz 😉
Teknolojinin bizlere verdiği bulunmaz bir nimet diyebilirim. eFSane : mobil chat tek kelime ile harika oluyor, tabi bunda sohbetlobi.net adresininde büyük katkısı var.
Bizlere düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mobilden hiçbir kısıtlama getirmeden bizler sohbetimize devam ediyoruz.
Unutmamak gerek güzel bir sohbet için elbette hoşgörü gerek.

Www.trzurna.com

Mobil sohbet siteleri

Zurna Sohbet Odaları


Mobil sohbet siteleri” için 6 yorum

 • Şubat 25, 2017 tarihinde, saat 4:01 am
  Permalink

  mobil chat yapabilmek arayıs içinde olmayın. mobil sobet arkadaslık sitemiz sizler için yeniden dizayn edildi. mobile sphbet etmek için sohbet odamızı ziyaret edin.

  Yanıtla
 • Mart 31, 2017 tarihinde, saat 9:14 pm
  Permalink

  abicim hep söylüyorum hepde söyleyeceğim türkiye pazarina giren mobil sohbet uygulamasi artık öyle bir rol aldı ki herşeyi ve bütün dengeleri değiştirdi bilgisayar satişlari ucuzladi akıllı telefonlarin satişlari artti ve gün geçtikce artiyor 😀

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir