Kadınlar ve Erkekler Arasında Sohbet

Kadınlar ve Erkekler Arasında Sohbet

 

Kadınlarla ilişkinizi etkileyecek sohbet usulleri

Kadınlar ve Erkekler Arasında Sohbet

Bir kadın ne ister? Çok sıklıkla sorulan bir sorudur bu. Bir kadının istedikleri çok basit şeylerdir aslında. Biraz karışık anlatsalar da bizlere bu durum zor gelse de istedikleri belirgindir. Sizlere madde madde bir kadın ne ister, nasıl bir erkekten hoşlanır anlatacağız. Bu yazı eminimiz çok işinize yarayacak ve işinizi kolaylaştıracak.

Kadınlarla ilişkinizi etkileyecek sohbet usulleri

1 – Bir konu/durum hakkında Israrcı olan erkeklerden asla hoşlanmazlar. Kendinizi erişilmez göstermeniz, bir kadının sizi ulaşılamayacak bir varlık gibi görmesi onu size çekecektir.
Sizi her aradığında ya da her canı istediğinde onun yanında olmayın. Kendinizi biraz geri çekin. “Kaçan kovalanır” lafını unutmayın.
Ancak o kadar da çok kaçmayın aradaki ince dengeyi sağlamakta fayda var. Çok kaçarsanız uzaklaşırsanız ve geri gelmek zor olur.

Kadınlar ve Erkekler Arasında Sohbet

2- Kadınlar her denileni onaylamak yerine tartışabilecekleri erkek isterler. Münakaşa etmek, tartışma çıkarabilmek genlerinde var kadınların. Tartışma sonunda haklı çıkmak isterler. Haksız olsalar dahi tartışmayı uzatarak haklıyız diyeceklerdir. Sürekli yenilmeyin bu konuda daha fazla ısrarcı olup tartışmayı büyüten taraf siz olmayın ama arada sırada sizde haklı çıkın.
3- Kadınlar kendilerini kıskanan erkeklerden hoşlanırlar. Siz pek aldırmayın o “kıskanç erkeklerden nefret ederiz klişesine”. Kadınlar kendilerini kıskanan erkeklerden hoşlanırlar. Vurdumduymaz görünmeyin.
4- Süslü püslü, pahalı kıyafetlere gerek yok. Her gün aynı şeyleri giymeyin, kendinize yakıştırdığınız kıyafetleri giymeniz ve güzel birkaç aksesuar ile bunu tamamlamanız işinizi görecektir.


5- Sürekli hediyeler almayın. Sizi para makinesi olarak canlandırmasın kafasında. Öyle bir durumda, duygular değil doların yükselip düşme muhabbetini konuşursunuz sürekli.
6- Bakımlı ve temiz olun. Bir kadın erkeğin gözlerine el tırnaklarına ve kulaklarını bakar. Göz göze geldiğinizde gözünüzde çapak görmesi, ellerini tuttuğunuzda içi pislik dolu tırnaklarınızı, yan döndüğünüzde de kulak kiri görmesi hiç hoş olmaz. Bunlar önemli bunlara özen göstermelisiniz.
7- Espri yapmaya çalıştığında gülün. Bir kadın genellikle fıkra anlatamaz. Anlatmaya çalıştığında bölmeyin bırakın anlatsın ve bitirince içten bir kahkaha patlatın. Sizin için bu durum zor olsa da bir kadın için bu çok önemlidir.
8- Sahiplenin. Bir kadın erkeğin yanında kedini güvende hissetmeli. Narin, çıtkırıldım görünmeyin. Sürekli romantik, aşk çocuğu gibi olmayın. Arada ağırlığınızı hissettirin.
Karakteriniz baskın olsun. Kadına hayır demeyi bilin.

9- Siz değil bırakın kadınlar sizin üzerinize gelsin. Sürekli ilişkiye açık olduğunuzu ve eş arayışında olduğunuzu belirtmeyin. Kadınlar çoğu zaman sırf siz istiyorsunuz diye reddedebilirler.
Biraz romantik olun ama sevgiye de boğmayın.
10- Dertlerinizi anlatın. Kadınlar sizin dertlerinizi dinlemekten hoşlanır. Çözüm yollarını sunmak isterler. Siz dertlerinizi anlatın. Ama her şeyi değil, çok detaya inmeyin. Bırakın kendileri sorsun siz cevaplayın.
11- Askerlik anılarınızı anlatmayın. Helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirme hikâyeleriniz kadınları pek etkilemez. Ya da halı saha maçlarında kaç gol attığınız, yırtılan liflerinizi pek önemsemezler. Bu konu kadınların ilgisini çekmek için yanlış bir yoldur.
12- Kadınlara zeki varlıklar olduğunu söyleyin, hissettirin. Bunları duymak onları mutlu edecektir.
13- Yeni bir şey aldığında parfümünü değiştirdiğinde ve en önemlisi saçını değiştirdiğinde fark edin. Önemsediğinizi düşünecektir. Ve bu durum hanenize bir gol olarak kaydedilecektir.

Kadınlarla ilişkinizi etkileyecek sohbet usulleri

Kadınlar o kadar da karmaşık değillerdir. Sadece nerede nasıl davranacağınızı bilmeniz yeterli. En önemlisi karşınızdaki insanı gerçekten sevmeniz ve önemsemenizdir, aksi durumda yaşanan ilişki her iki taraf içinde çekilmez bir hal alacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet