internet Chat Alemine Giriş

internet Chat Alemine Giriş

1998 yılında ozamanların güzide sunucusunda başlayan Chat ortamı tutkusu aksiyonuna  çatapatlı bir giriş  yapamasakta sessiz sakin  başlayıp sonrasında  inişli cıkıslı dönemlerimizin  oldugu bir gercektir. İlk rumuzum (nick)  hakkında  bilgi vermeyecegim çünkü bana saklı kalmasını istiyorum. Neyse Sohbet chat Sunucularını bilirsiniz, gır gır, sohbet , eğlence, şamata için girdiğimiz sohbet sitelerinden  birinden  bahsetmek istiyorum. Bu chat sitesinde her yerden  farklı olan güzel bir ortamı yakalamıştım. Çok sevdiğim ve değer verdiğim arkadaşlarımla günlük olarak akşamları buluşup sohbet ediyorduk. Zaman  ve  mekandan bagımsızmışcasına  kendi kurdugumuz  sunucu içinde ki  sohbet kanallarında  arkadaşlarımızla  eğlenceli zamanlar geçiriyorduk. Gün geliyor zamanla sayımız azalıyor yeni  katılan sohbet meraklıları ile sohbetlerimizin boyutları degişiyordu. Tabi  zamana ne dayanıyor ki. Zamanla  Eskisi sohbetlerimiz  yakalayamıyorduk.

internet Chat Alemine Giriş

 

Sohbet Sitesi

Zamanla eski dostlarımızdan   uzaklaştık  yeni ortamlara katıldık. eski sohbet ortamlarımızı  arar olmustuk. bir kaç arkadas bir olup eski dostlarımızı toplayabilecegimiz yeni dostlarla güzel  bir  site  kuralım düşüncesiyle farklı zamanlarda bir çok sohbet sitesi kurduk. yap boz yapar gibi belli sürelerle  yeni denemeler yaptık. Sonunda herkese hitap eden  herkesin keyif alabilecegi sohbet ağını kurarak herkes için bedava sohbet fikri ile turk sohbet kullanıcılarına sohbet odalarımızı kurduk.

Muhabbet Odası

İlk zamanların verdigi acemiliği atarak  olaylara daha profesyonel bakış acısıyla real sohbetleri  sohbet kanallarımıza yansıtarak herkesin zevkle sohbet ettigi samimi ve seviyeli chat odalarımızı  arttırdık. bir sohbet sunucusunda  kaç chat odası olması gerektigi gibi konulara girmiyorum. herkes 1 kişilik feya  100  kişilik bir kanal olusturabiliyor saten.önemli olan  sohbet odaları içinde  eglenceli zaman geçirebilmek olmalıdır.

Sizlere  en güzel sohbetleri sunan iyi sohbetin adresi trzurna.com da  bol eğlenceli keyifli sohbetler dileriz.

yazar : Namaath

Web : http://www.trzurna.com

Makale Adı : internet Chat Alemine Giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir