Dul Erkekler Artık Tercih Sebebi

Dul Erkekler Artık Tercih Sebebi

Son zamanlarda kadınlar “başından evlilik geçmiş olgun erkekleri” tercih ediyor. Neden mi? İşte detayları…

Dul Erkekler Artık Tercih Sebebi oldugu için bayanlar artık dul erkek sohbeti yapmaya başlamıstır.Dul erkeklerin neden cekici oldugu konusunda sizler için arastırma yaptık.

Hoşlandığınız kişi, başından daha önce evlilik geçmiş biri olabilir. Bu tarz ilişkilerde aklınızda soru işaretlerinin oluşması kaçınılmaz, haklısınız.

Eşinden ayrılmış veya eşi vefat etmiş bir erkekle birlikte olmanın ister istemez avantajları ve dezavantajları olacaktır. Ama her şeyden önce şunu belirtmeliyiz ki; dul erkekler, dul kadınlara oranla yeni bir ilişkiye daha açıklar.

Geçtiğimiz aylarda İngiliz çöpçatan sitesi ThePicnicProject.com ‘da yapılan ve yaklaşık yarım milyon kadının katıldığı bir ankette kadınların evlenip boşanmış erkeklere daha çok ilgi gösterdikleri görülmüştü.

Hatta kadınlar, yepyeni bir akım bile başlatmış. Geçmiş evlilik deneyimi olan çekici erkekler için ‘Puma Erkeği‘ diyorlar. ( Puma: Previously Married and Attractive )

Dul bir erkekle flört ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğine, avantajlarınıza değinmeden önce, size konuyla ilgili en önemli tavsiyemizi hatırlatmak istiyoruz.

O da; ‘özellikle ilişkinin başlarında, ara ara eski karısını hatırlayacak ve ister istemez alışık olduğu tutum ve davranışları sergileyecek bir adamla birlikte olduğunuzu’ aklınızdan çıkarmamanız…

DUL BİR ERKEĞİN BİRLİKTELİĞE HAZIR OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLAYABİLİRSİNİZ?

Dul bir erkeğin eski karısının ardından yepyeni bir ilişkiye ne zaman hazır olduğunun cevabı yine o dul erkekte gizli. Geçmiş tecrübelerin ardından zihnini gerçekleşmeyi bekleyen yeni olay ve yaşanılacaklara hazır hale getirmek, kişiden kişiye değişebiliyor. Her şeyden önce, birlikte olduğunuz dul erkek ile başlatacağınız potansiyel ilişkide ilk karısından sonraki kaçıncı ilişki olacağı, aradan ne kadar zaman geçtiği, çocukları olup olmadığı ve bu ilişkiye onay verip vermeyecekleri gibi bazı temel kriterleri gözönünde bulundurmalısınız.

KARŞILAŞTIRMAMAYA ÇALIŞIN

Bu tarz bir gönül ilişkisinde, kadınların yaptığı en sık hata, kendilerini dul erkeğin eski karısıyla kıyaslamaları. Belki bu olgun erkeğe kısa sürede aşık olmuş olabilirsiniz ve beklentilerini acilen karşılamak isteyebilirsiniz, fakat içinde bulunduğunuz ilişkide kendiniz olmaya çalışmalı, karşınızdaki erkeğin size anlattığı, alışık olduğu kişinin (eski karısı) yerini doldurma misyonunu almamalısınız.

ÇOCUKLARINDAN HABERDARSINIZ HERHALDE?

Dul bir erkekle beraber olmanın çoğunlukla zor yanlarından biri de çocuklarının sizi kabullenip kabullenmeyeceğidir. Ufak yaştaki çocuklar yaşamlarına dahil olan bu yeni kadının varlığına ilk başlarda yoğun tepki gösterebilirler fakat ilginçtir ki sizi bir kez kabullendikten sonra daha büyük yaştaki çocuklara göre çok daha fazla sever ve sahiplenirler. Tabii çocuklarla iyi iletişim kurabilmek, eğer annelerini kaybetmişlerse aradan çok kısa bir zaman geçmemiş olmasına da bağlı… Bazı durumlarda hayatınıza dahil olan bu yeni erkeğin çocuklarıyla olan ilişkisini de kıskanabilirsiniz. Merak etmeyin, zaman içinde bu samimiyet halkasına siz de dahil olabilirsiniz.

ÇOK DAHA RAHAT İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ

Daha önceden evlilik geçirmiş olan bir erkekle birlikte olduğunuzda karşınızdaki kişiyle çok daha rahat iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Yeni evlenmiş olmasına rağmen bağlanmaktan kaçan erkeklere benzemezler. Yanındaki kadının dertlerine ortak olabilmeyi, değişken ruh halleriyle başa çıkabilmeyi tecrübe etmişlerdir. Kolay kolay sinirlenmez, bağırıp çağırmazlar. Kısacası, kadından daha iyi anlarlar.

KENDİ PSİKOLOJİNİZ DE ÖNEMLİ

Dul bir erkekle birlikte olan bir kadın, özellikle de karşısındaki yakışıklı, sevdiği kadını kaybetmiş olan bir erkekse, hep ikinci planda kalacağını ve eski karısının hatırasının yerini hiç bir zaman dolduramayacağını düşünür. Bazı kadınlar bu durumla yaşamayı zaman içinde kabullense de çoğu kadın, bu ‘ikincilik’ durumunu bir türlü kabul etmez, hayatının sonuna kadar onun kadını olamayacağını düşünüp, uzaklaşabilir. Bu kategoriye giren kadınları böyle düşünüyorlar diye suçlayamayız. Sadece eşini bu kadar çok sevebilmiş bir erkeğin aşka ve sevgiye ne kadar önem verdiğini düşünüp, eski karısına göstermiş olduğu bu sadakata saygı duyabilirler. Bu tarz bir erkekle beraber olmak çok daha avantajlı olabilir…

Www.TRZURNA.Com

Dul sohbet odalarında Mobil Chat için hemen sohbet girişimizi Kullanınız

Mobil Sohbet Odaları


Dul Erkekler Artık Tercih Sebebi” için bir yorum

  • Mart 15, 2017 tarihinde, saat 11:34 am
    Permalink

    (GİZLİLİK GÜVEN CİDDİYET ÖNEMLİ SİZ ARAMADIĞINIZ SÜRECE ARAMAM RAHATSIZ ETMEM ASLA )MERHABA BEN MARAZ SOYDAN BENİM İÇİN ÇİRKİN BAYAN YOKTUR İLGSİZ MUTSUZ BAYAN VARDIR .)( İLGİ VE MUTLUĞU HAKEDİYORUM DİYEN BAYANLAR ( NOT: BEN KENDİMİ KADINLARA ADAMIŞIM SANALCI ABAZA TEL DE İLİŞKİ YAŞAMAK İSTEYEN KADINLAR UZAK DURSUN DÜRÜST BAYANLARI SEVERİM ADECE CİDDİ BAYANLAR ( MERHABA TÜM BAYANLAR BEN MARAZ ***** YAŞIM 34 GİZLİK BENİM İÇİN ŞART YAŞADIĞIM İLİŞKİLERİM 1 SATLİK 1 GÜNLÜK 5 GÜNLÜK BİR AY 1 YIL VE ÖMÜR BOYU BEN VARIMDİYEN ( 25 ) İLE (55) YAŞ ARASI BAYANLAR (İLGİSİZ EVİNİ UNUTAN EVE İÇKİLİ GELEN SİZE GÜZEL SÖZLER SÖYLEMEYEN KADINLIĞINIZI SİZE HİSETİRMEYEN KOCASINDAN İLGİ GÖRMEYEN BAYANLAR) HER TÜRLÜ İLGİYİSEVGİYİ MUTLULUĞU YAŞAMAK İÇİN MUTSUZ,EVDE YANLIZ KALAN KOCASI ŞEHİR VE YA YURT DIŞINDA OLAN EVLİ VE AÇIK TÜRBANLI HANIMLAR SİZ NE İSTERSENİZ ÖYLE OLACAK EVLİLİĞİNİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENMİYECEK MÜSAİT OLDUĞUNUZ ZAMAN ARARSINIZ ARAMADIĞIN ZAMAN ARIYIP RAHATSIZ ETMEM HERŞEY GİZLİ KALACAK) (ERKEĞE HASRET DUL AÇIK) VE YA (TÜRBANLI HANIMLAR) CANI İSTEYİPTE HAMİLE OLDUĞUNUZ İÇİN YANINIZA YAKINLAŞMAYAN YANLIZ KALAN HAMİLE BAYANLAR ( GSM:0506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. ÖZELİN ÖZELİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) GSM0:5** *** ** ** ÖZEL NUMARAYA AÇIK GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN HANIMLAR (İSTEMEYEN BAYAN VARSA ARAMAYA BİLİR SAYGI DUYARIM.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet odaları | sohbet siteleri | mobil sohbet | online sohbet | bedava sohbet